همه‌ی ما از خرید کردن لذت می‌بریم و اگر چیزی بیشتر از کالا به عنوان ارزش پیشنهاد شود، لذت را دوچندان می‌کند.

زمانی را تصور کنید که مشتری با مراجعه دفعه دوم و سوم به شما، متوجه شود مقداری اعتبار از خریدهای قبلی خود در کارت مخصوص ذخیره دارد، یا اینکه محصولی که دوست داشته ‌است را به عنوان پیشنهاد ویژه به اواطلاع ‌دهید یا شما اولین نفری باشید که زادروزشان را تبریک می‌گویید. با این دیدگاه برند شما در ذهن مشتریان جایگاه و اعتبار ویژه‌ای خواهد داشت.

مشتریان زمانی به شما وفادار خواهند شد که از خرید لذت ببرند و پیشنهادات هیجان انگیز در زمان مناسب دریافت کنند و آنها را غافلگیر کنید.

اما اکنون به چه میزان از مشتریان خود شناخت دارید؟ آیا امکان بررسی وضعیت تک تک آنها را دارید؟ عادت و سلیقه رفتار آنها در خرید چیست؟ پایه واساس برنامه‌ریزی شما برای توسعه بازار و محصولتان چیست؟ چگونه از مشتریان خود بازخورد می‌گیرید؟

سامانه “بیتا” با هدف برانگیختن حس وفاداری در مشتریان کنونی و افزایش مشتریان جدید و همچنین کمک به مدیران برای برندسازی، برنامه‌ریزی و ارتقا کیفیت خدمات یا کالاها، افزایش فروش و درنتیجه سود بیشتر با توجه به شناسایی صنعت و نیاز شما طراحی و تولید می‌شود. این یک اتفاق شگفت‌انگیز در کسب‌و‌کار شما خواهد بود.

گردش کار شرکت پیرامید

چرا شرکت‌ ها و فروشگاه های ایرانی از سامانه باشگاه مشتریان بی‌تا استفاده ‌می‌کنند؟!

امکان اتصال و یکپارچه‌سازی با نرم‌افزارهای مالی، صندوق، انبار و مدیریت ارتباط با مشتریان

شخصی‌سازی: مشاوران ما با توجه به نوع صنعت و نیاز شما، برنامه‌ریزی باشگاه مشتریان را انجام می‌دهند و نرم افزار را بر این اساس طراحی و آماده سازی می‌کنند.علاوه بر آن امکان ثبت نسخه موبایلی نرم‌افزار بنام برند و لوگوی شما در اپ استور و گوگل پلی وجود دارد.

تجربه کاربری لذت بخش: نرم‌افزار هوشمندانه و منحصر به فرد است، کار با آن هم برای مشتریان و هم برای مدیران باشگاه ساده ولذت‌بخش است.

استفاده از تکنولوژی رایانش ابری : دسترسی به منابع فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و براساس میزان تقاضای کاربر به‌گونه‌ای انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر از راه اینترنت به کاربر تحویل داده ‌می‌شود. فضاهای ابری ایجاد شده اند تا یک یا چند سرویس مختلف را (اعم از فضای ذخیره سازی، ارسال و دریافت داده و امکان استفاده از نرم افزارهای مختلف) عرضه کنند، تا کاربرانی مثل ما و شما بتوانند از راه دور از این سرویس ها استفاده نمایند.

چرا استفاده از باشگاه مشتریان برای شرکت‌ های موفق اهمیت فراوانی دارد؟

1- صرفه جویی در هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی؛ هزینه جذب مشتری جدید، 5 برابر بیشتر از هزینه نگهداری مشتری فعلی است.

2- خلق تجربه خرید بهتر؛ 86 % از خریداران پول بیشتری در ازای تجربه خرید بهتر می‌پردازند.

3-فروش بیشتر؛ احتمال فروش به مشتری موجود 60 الی 70% است اما احتمال فروش به مشتری ‌های جدید، 5 الی 20 % است

4- بازاریابی دهان به دهان؛ آنها ترجیح می‌دهند مشتریانشان، شرکت را به افراد جدید معرفی کنند.

5- طراحی رفتار مشتری؛ تطبیق دادن نحوه و زمان‌بندی خرید مشتری با توجه به اهداف برنامه‌ریزی شده توسط مدیران باشگاه مشتریان از سیاست‌های موفق بازاریابی است.

6-افزایش رضایتمندی و مشارکت مشتریان؛ امروزه رقابت بر سر بدست آوردن رضایت مشتریان و در نتیجه وفاداری آنهاست. وفاداری مشتریان بیش از 10برابر خرید اولیه آنها ارزش دارد. باشگاه مشتریان فرصتی برای دریافت بازخورد از مشتریان است.

7-بهبود مستمر و توسعه؛یکی از سیاست‌های موفق شرکت‌ها، توسعه بازار و محصول بر مبنای رفتار خریداران است. باآگاهی از رفتار خریداران می‌توانید تصمیم بگیرید که بهتر است کدام محصول یا خدمت توسعه پیدا کند. یا بر روی کدام مخاطبان تمرکز بیشتری کنید.

8- مقاوم سازی در مقابل رقبا و نوسانات بازار؛ با ایجاد پیوند قوی میان شرکت و مشتریان اجازه نمی دهند رقبا و نوسانات بازار بر سیستم آنها تاثیر بگذارد. باشگاه مشتریان شما را از سایر رقبا متمایز می‌سازد.

تماس با ما شرکت پیرامید

.::::::: با افزایش رقابت، تاسیس باشگاه مشتریان از یک انتخاب به یک ضرورت تبدیل شده است :::::::.

 

باشگاه مشتریان بیتا 01

سطح اول باشگاه مشتریان

در این مدل به تمام اعضای باشگاه مشتریان به یک دید نگاه می‌کنند و بدین ترتیب رفتار مشابهی با تمام اعضای باشگاه دارند.

باشگاه مشتریان بیتا 02

سطح دوم باشگاه مشتریان

در این مدل می‌توان مشتریان را به دسته‌های مختلفی تفکیک کرد و برنامه و خدمات خاصی برای هر گروه از آنها داشت. این تفکیک معمولاً به میزان خرید مشتری و جایگاه او بر می‌گردد.

باشگاه مشتریان بیتا 03

سطح سوم باشگاه مشتریان

پس از مدتی اعضای باشگاه را به دسته‌های مختلف تفکیک می‌کنند تا برای اعضای فعال‌تر خدمات بهتری فراهم کنند. باشگاه مشتریان هم زمان با بزرگتر شدن می‌تواند دسته بندی بین اعضا ایجاد کرده و خدمات را برای هر دسته متفاوت تعریف نماید.

سـوالات متـداول

  1. چه کسب‌و‌کارهایی به باشگاه مشتریان نیاز دارند؟

همه‌ی کسب‌کارها اعم از سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آژانس‌های هواپیمایی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، بانک‌ها، شرکتهای بیمه و… به باشگاه‌ مشتریان نیاز دارند تا بتوانند مشتریان خود را مدیریت و در نتیجه وفادار سازند.

  1. آیا استفاده از باشگاه مشتریان نیاز به استخدام شخص جدید یا دانش خاصی دارد؟

خیر؛ محیط نرم‌افزار ساده و قابل فهم است و همه ‌می‌توانند از آن به راحتی استفاده کنند. علاوه برآن تیم ما هنگام راه‌اندازی به شما آموزش لازم را خواهند داد و شما را پشتیبانی خواهند کرد.

  1. مدت زمانی که طول می‌کشد تا نرم افزار طراحی و راه اندازی شود چقدر است؟

از زمانیکه شما به ما مراجعه می‌کنید تا زمانیکه نرم‌افزار به طور کامل در سیستم شما راه‌اندازی شود، 10 تا 20 روز کاری به طول می‌انجامد.

  1. هزینه راه‌اندازی نرم‌افزار چقدر است؟

دستمزد شرکت بابت انجام خدمات نرم‌افزاری مورد نیاز، سرور و تجهیزات مرکز داده و پهنای باند، به صورت مبلغ ثابت پشتیبانی ماهیانه و خرید لایسنس توسط مشترک تامین خواهد شد.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد